Doświadczenia, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów, Z życia firmy eura7

150 uczestników wzięło udział w I edycji Internet ASAP

Konferencja Internet ASAP – zorganizowane przez agencję interaktywną Eura7 spotkanie poświęcone e-marketingowi – zgromadziła w Krakowie 150 marketerów i osób odpowiedzialnych za działania biznesowe marek i firm w Internecie.

Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem marketerów, którzy chętnie angażowali się w jej przebieg, między innymi zadając pytania prelegentom i panelistom. Atmosfera spotkania sprzyjała interakcjom, a organizatorzy zadbali by jej tematyka dotykała głównie kwestii praktycznych – stąd liczne case studies i konkretne przykłady z zakresu budowy wizerunku, sprzedaży i marketingu w Internecie.

– Ideę konferencji podsunęli nam sami marketerzy, którzy chcą być na bieżąco w tematyce

e-marketingowej. Duże zainteresowanie pierwszą edycją Internet ASAP pokazuje, że tego typu inicjatywy są potrzebne, a Kraków świetnie się nadaje na ich organizację – mówi Łukasz Wołek, Prezes Zarządu Eura7 Sp. z o.o. – Myślę, że idea Internet ASAP będzie kontynuowana w kolejnych latach.

Uczestnicy podkreślają przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny konferencji, jej przekrojową tematykę oraz sprawną organizację. – Chciałbym podziękować i pogratulować tak przygotowanej konferencji. Konferencja Internet ASAP daje naprawdę bardzo wiele cennych informacji i otwiera oczy na możliwości działań e-marketingowych – podsumowuje Janusz Kot, Dyrektor Działu Marketingu kefirek S.A.

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x