Doświadczenia, labber.pl - ogólne, Nowinki techniczne

5 trendów e-marketingowych w 2015 roku

Zbliżający się nowy, 2015 rok będzie pełen jeszcze większych niż dotąd wyzwań dla marketerów. Rosnąca konkurencja, reklamowy clutter oraz coraz bardziej pogłębiające się oczekiwania konsumentów wymuszą na branży interaktywnej konieczność większej specyfikacji kanałów przekazu oraz maksymalnej personalizacji komunikatów kierowanych do odbiorców. Ponadto wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż Facebook już w styczniu po raz kolejny zredukuje organiczny zasięg postów. Dlatego coraz większego znaczenia nabierały będą pozostałe kanały social media, a zwłaszcza takie, w których nie trzeba inwestować w dodatkową powierzchnię reklamową.

g3

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x