Case Studies, Doświadczenia, Facebook, Omówienia projektów

Case study: Activlab promuje z agencją Eura7 aktywny styl życia

Acitivlab promuje w Internecie zdrowy styl życia i odżywki oraz suplementy dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Eura7 odpowiada za nowy serwis internetowy oraz komunikację marki na Facebooku.

CEL: Wizerunkowo-sprzedażowy serwis internetowy, dedykowany zarówno sportowcom, jak i wszystkim osobom, którym zależy na poprawie swojej kondycji i zgrabnej sylwetce oraz zdrowiu i sprawności fizycznej.

Rozwiązanie
: Serwis internetowy Activlab Serwis zawiera informacje o produktach marki Activlab i ich dostępności w poszczególnych miastach, a także o promocjach i nowościach. Dobór produktu do indywidualnych potrzeb, płci i wieku ułatwia Konfigurator Suplementacji. Ponadto, realizację celów treningowych i wymianę opinii na temat aktywności fizycznej, żywności funkcjonalnej i suplementów diety umożliwia dostępne na stronie internetowe Forum.

labber.pl

Zakres prac agencji:
– zaprojektowanie szaty graficznej serwisu
– programowanie serwisu www
– stworzenie algorytmu konfiguratora suplementacji

O Kliencie:
ACTIVLAB to odżywki i suplementy dla sportowców i osób aktywnych (np. prowadzących treningi czy uprawiających fitness) a także dla każdego, kto chce poprawić swoją kondycję, zdrowie, urodę oraz witalność. W ofercie marki znajdują się grupy preparatów wspomagających odchudzanie poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększających siłę oraz masę mięśniową, a także środki energetyzujące, witaminy i minerały, nowoczesne suplementy typu „anti-age” oraz regeneratory stawów.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x