Z przymrużeniem oka

Agencja Reklamy EURA7 i protest w Łapczycy

Wracając z Interactive Day niestety natknęliśmy się na blokadę miejscowości Łapczyca. Łapczyca to mała miejscowość między Krakowem a Bochnią, przez którą prowadzi główna droga na Ukrainę.  Jeżdżą tędy tiry, auta, traktory a droga jest tak wąska, że przy nas tir by babcię potrącił. Zrozpaczeni mieszkańcy robią protest i żądają obwodnicy.

labber.pl

Prezentujemy kilka zdjęć i zastanawiamy się jak pomóc temu miasteczku? Dostaliśmy kilka ulotek, ale nie wiadomo o co w nich chodzi. Najbardziej współczuję tym ludziom braku kreatywnego podejścia. Zamiast zbierać poparcie, wkurzali tylko nieźle kierowców. Nas też. Generalnie rozdawali ulotki z tekstem „Pomóżcie Łapczycy w budowie obwodnicy”, ale jak zapytałem pierwszego lepszego kolesia o to jak im można pomóc, to sam nie wiedział. A przecież można było na tej ulotce dodać link do strony gdzie można by udzielać poparcia i zbierać głosy za obwodnicą.

Urzędnicy i radni: zróbcie im tę obwodnicę, bo nie dojedziemy dzisiaj do Krakowa!

PS. Zaraz dodam ten wpis na wykop, żeby cała Polska wiedziała o was.

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x