Ciekawostki branżowe, Doświadczenia, Przydatne narzędzia, WWW, Z przymrużeniem oka

Co Cię czeka jeszcze w roku 2017?

Mimo, że nie jestem jasnowidzem, przygotowałem dla Was 3 przepowiednie, które z dużym prawdopodobieństwem się sprawdzą, jeżeli nie zastosujecie się do przygotowanych przeze mnie zasad.

1. Internetowy troll przejmie Twoją domenę

Sytuacja kuriozalna, ale wielce prawdopodobna. Jeżeli zapomnisz w porę opłacić przedłużenie domeny internetowej, może okazać się, że zostanie ona wykupiona przez kogoś innego i zazwyczaj przerobiona na farmę linków. Co prawda w zależności od domeny masz od 30 do 40 dni kwarantanny i w tym okresie tylko Ty możesz ją wykupić ponownie, jednak ja sugerowałbym utrzymywanie pełnej kontroli nad swoimi domenami. Utraconej, raczej już nie odzyskasz.

2. Robot opublikuje spam na Twojej stronie www

Jeżeli korzystasz z otwartych systemów CMS typu WordPress i nie aktualizujesz na bieżąco ich oprogramowania, pewnego dnia na Twojej stronie www pojawią się linki, których Ty nie publikowałeś. To internetowy robot napisany przez hackera włamie się przez lukę w systemie i umieści na Twojej stronie (i na stu tysiącach innych stron) odnośniki przekierowujące do sklepu z pornografią. Chcesz tego uniknąć? Jeżeli planujesz wdrożyć w tym roku nowy serwis internetowy, skorzystaj z usług mojej agencji Eura7. Nasz autorski system CMSmanager jest omijany przez roboty, a przy okazji zawsze indywidualnie dostosowywany do wymagań klienta.

3. Stracisz zaufanie Prezesa

Co takiego? Dokładnie tak! Stracisz zaufanie Prezesa, jeżeli zamawiając serwis internetowy nie przewidzisz pewnych funkcjonalności, których wdrożenie dodatkowo  niespodziewanie obciąży budżet firmy. Sytuacja ta nie należy do rzadkości. Występuje wtedy, gdy zapomina się o tym co najważniejsze – celach i funkcjonalnościach serwisu, a kładzie się nacisk najpierw na grafikę i wygląd strony głównej. Jak temu zapobiec? W myśl zasady, że „wszystko tworzy się dwa razy”, w Eura7 pierwszym procesem tworzenia serwisu www jest etap przedwdrożeniowy, podczas którego na podstawie briefu, konsultacji i warsztatów tworzymy architekturę informacji, projektujemy prototyp całej strony i opisujemy wszystkie funkcjonalności w specyfikacji. Eliminujemy tym samym ryzyko pominięcia istotnych elementów. Dzięki temu samo wdrożenie, czyli projektowanie graficzne, kodowanie, programowanie i wprowadzanie danych przebiega sprawnie, terminowo i bez niechcianych niespodzianek.  Zobacz jak to wygląda w praktyce:

Jeżeli planujesz przebudowę strony www, skontaktuj się z nami: 12 292 33 33.

Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

bezpłatne porady i nowości
e-marketingowe na twojej skrzynce
e-mail już za 5 minut
loader
Dziękujemy za dodanie e-mailaSprawdź swoją skrzynkę i aktywuj swój adres.