Nowinki techniczne, Z przymrużeniem oka, Z życia firmy eura7

Co łączy agencję interaktywną EURA7 z Arnoldem Schwarzeneggerem?

Na łamach bloga labber.pl prezentujemy nową odsłonę serwisu korporacyjnego G24 Innovations. Zadaniem agencji interaktywnej EURA7 był lifting grafiki oraz modyfikacje treści i struktury serwisu.

labber.pl

labber.pl

G24 innovations to amerykańsko-brytyjska spółka, specjalizująca się w produkcji baterii słonecznych. Firma została założona przez Roberta Hertzberga, znanego prawnika, polityka i biznesmena. Głównym celem firmy jest produkcja przenośnych baterii słonecznych, do ładowania telefonu komórkowego, czy laptopa. Firma ma swoje laboratoria, gdzie testuje innowacyjne rozwiązania.

Agencja Interaktywna EURA7 współpracuje z firmą G24 innovations już prawie 3 lata, a kto zapoznał się z treścią linków w tym artykule, ten już wie co łączy naszą firmę z Arnim :)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL