Reklama, Wewnętrzne, Z życia firmy eura7

Czwarta edycja konferencji Internet ASAP 21-22 maja 2015 tylko dla zaproszonych gości

Ruszyły zapisy na 4. edycję naszej elitarnej konferencji Internet ASAP. W tym roku tematem przewodnim będzie KOMUNIKACJA NAPRAWDĘ ZINTEGROWANA. 

Konferencja odbędzie się 21 i 22 maja (czwartek, piątek) 2015 r. w hotelu Qubus, który znajduje się między dwiema najmodniejszymi dzielnicami Krakowa: rozrywkowym Kazimierzem i biznesowym Zabłociem. Już teraz na stronie www.internetasap.pl można zgłosić chęć udziału w konferencji. Tym razem możliwość zakupu wejściówki i rejestracji dostępna będzie tylko dla osób, które uzyskały zaproszenie. Jak co roku stali klienci agencji Eura7 i Abanana uczestniczą w konferencji bezpłatnie :)

uzyskajzaproszenielabber

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x