Artykuły, Najnowsze, Technologie

Czwarta edycja Sheep Your Hack nadchodzi! W jury Łukasz Wołek

Przed nami 4. edycja 24-godzinnego maratonu programowania Sheep Your Hack, którego finałem ma być stworzenie Minimum Viable Product – aplikacji mobilnej. W organizowanym przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie wydarzeniu jako juror wystąpi CEO Grupy Eura7 Łukasz Wołek.

W trzech dotychczasowych edycjach Sheep Your Hack wzięło udział ponad 5000 uczestników, 50 mentorów i jurorów oraz niezwykłe grono partnerów. CEO Grupy Eura7 pojawi się w tym roku w roli jurora obok czwórki ekspertów ze świata biznesu – Barbary Grodowskiej, Bartłomieja „Świstaka” Piotrowskiego, Roberta Stolarczyka oraz Lucyny Szaszkiewicz.

Warto podkreślić, że uczestnikami hackathonu są osoby młode w przedziale wiekowym 18-26 lat, głównie studenci z różnych środowisk akademickich, fascynujący się programowaniem. W zespołach biorących udział jest także zapotrzebowanie na tych, którzy mają kompetencje miękkie, na grafików i marketingowców. Każdy znajdzie dla siebie miejsce, dążymy bowiem do wymiany doświadczeń między zespołami i mentorami oraz uczestnikami między sobą – zapewniają organizatorzy.

„Hackathon jest niezwykle inspirującym wydarzeniem, w którym warto wziąć udział. 24 godziny na stworzenie „Produktu o Minimalnych Funkcjonalnościach” (MVP) to wyzwanie dla najlepszych. Zwłaszcza że współczesny biznes jest dynamiczny, wymagający i nie ma w nim miejsca na nierentowne rozwiązania. Jestem bardzo ciekawy, czym zaskoczą mnie tegoroczni uczestnicy i w którym kierunku pójdą ich pomysły. A może ktoś zwróci naszą uwagę i swoją karierę będzie rozwijał w Eura7” – mówi Łukasz Wołek.

Organizator, Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, jest partnerem Grupy Eura7. W ramach współpracy specjaliści Grupy Eura7 będą konsultować program studiów podyplomowych i zadania projektowe oraz zostaną włączeni do zespołów oceniających projekty końcowe na jednym z kierunków studiów podyplomowych – grafice reklamowej.

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Zapisz się tutaj: sheepyourhack.com

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x