Facebook, Reklama

Czy marketerzy biorą social media na poważnie?

Internetowe media społecznościowe stały się z jednej strony fenomenem współczesnej kultury, z drugiej zaś wykreowały zupełnie nowe możliwości komunikacji marketingowej. Wywołało to spore zainteresowanie ze strony marketerów, którzy masowo zaczęli wykorzystywać social media w promocji produktów i marek. Efekty tych działań różnią się znacznie od siebie. Raport firmy Alterian „How Engaged is Your Brand?” wykazał, że część marketerów nie zwraca na to jednak uwagi. Czy mają do tego uzasadnione powody?

labber.pl

źródło: Flickr.com

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x