Doświadczenia

Edytory tekstu w systemach CMS: FCK editor, TinyMCE, BBcode… Jaka jest Twoja opinia?

Myślę że nie jeden programista tworzący systemy zarządzania treścią stron www zastanawiał się jaki jest najlepszy edytor tekstu. Każdy ma swoje plusy i minusy. W większości przypadków musimy wybierać pomiędzy funkcjonalnością a prostotą obsługi. Postaram się tutaj w kilku zdaniach opisać zauważone przeze mnie wady i zalety kilku wybranych edytorów. Jednocześnie proszę Was o opinię co sądzicie o tych edytorach, jakie macie doświadczenie i którego z nich byście polecili zakładając, że będzie on obsługiwany przez osobę kompletnie nie znającą języka html.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x