Doświadczenia, Z życia firmy eura7

Ekstremalne zdjęcia panoramiczne na Babiej Górze

Ile może kosztować sesja zdjęciowa, podczas której zostanie wykonanych kilka zdjęć panoramicznych w Babiogórskim Parku Narodowym? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam czytelnikom labber.pl.

Eura7 kilka miesięcy temu wygrała przetarg na realizację portalu internetowego Babiogórskiego Parku Narodowego. W ramach projektu, powierzono nam także wykonanie zdjęć panoramicznych prezentujących BgPN. O ile, podczas pierwszej wyprawy na każde wskazane miejsce dało się dojechać samochodem, o tyle, druga wyprawa dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń i ogromną dawkę adrenaliny.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem. Co prawda nie nagraliśmy najbardziej niebezpiecznej części trasy (skupialiśmy się jak nie stracić życia pod lawiną głazów), ale mam nadzieję, że i tak poczujecie dreszczyk emocji, jaki towarzyszył nam w trakcie realizacji tych panoram.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x