Doświadczenia, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów

Eura7 dla Bonarka City Center

Klika dni temu ruszył nowy serwis internetowy krakowskiego centrum handlowego Bonarka City Center, który zrealizowała Eura7. W ramach współpracy z BCC odpowiadamy także za działania komunikacyjne centrum na Facebooku.

labber.pl

Serwis internetowy Bonarka City Center ma charakter wizerunkowy. Zawiera informacje cenne – przede wszystkim – dla klientów i wszystkich osób zainteresowanych odwiedzeniem galerii handlowej.

labber.pl

Na Facebooku agencja Eura7 odpowiada za bieżącą komunikację z fanami marki, która jest prowadzona 7 dni w tygodniu – także w godzinach popołudniowych i wieczornych. Komunikacja w serwisie jest skoordynowana z pozostałymi działaniami wizerunkowymi marki, za które odpowiadają inne agencje. Eura7 przygotowała i wdrożyła na Facebooku m.in. najnowszą aplikację dedykowaną akcji „Damy do rabatu”.

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x