Doświadczenia, Z przymrużeniem oka, Z życia firmy eura7

Eura7 jako obserwatorzy Startup Weekend Kraków 2012

W ten weekend odbyło się pierwszy raz w Krakowie spotkanie Startup Weekend. Nie mogło na nim zabraknąć zespołu Eura7. Jako „bierni” obserwatorzy śledziliśmy działania zespołów, które w ciągu 54 godzin miały przygotować projekt internetowego biznesu – Startupu. Naszym faworytem był projekt o popularnej ostatnio nazwie „BIEDRONKA”, jednak ostatecznie zwyciężył projekt Square it! Gratulacje!

labber.pl

Niektóre pomysły były naprawdę ciekawe, aczkolwiek większości brakowało modelu biznesowego, który by pokazał, że projekt na siebie zarobi. Tym samym wygrał projekt, który był najlepiej przygotowany pod kątem… prezentacji. :)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x