Doświadczenia, Z przymrużeniem oka, Z życia firmy eura7

Eura7 jako obserwatorzy Startup Weekend Kraków 2012

W ten weekend odbyło się pierwszy raz w Krakowie spotkanie Startup Weekend. Nie mogło na nim zabraknąć zespołu Eura7. Jako „bierni” obserwatorzy śledziliśmy działania zespołów, które w ciągu 54 godzin miały przygotować projekt internetowego biznesu – Startupu. Naszym faworytem był projekt o popularnej ostatnio nazwie „BIEDRONKA”, jednak ostatecznie zwyciężył projekt Square it! Gratulacje!

labber.pl

Niektóre pomysły były naprawdę ciekawe, aczkolwiek większości brakowało modelu biznesowego, który by pokazał, że projekt na siebie zarobi. Tym samym wygrał projekt, który był najlepiej przygotowany pod kątem… prezentacji. :)

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Ustawcie na drugą minutę filmu, a dokładnie na 02:30 :)

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x