Z życia firmy eura7

Eura7 kręci z Imperia Film

Nawiązaliśmy współpracę ze Studiem Filmowym Imperia Film. Zrobili już kilka fajnych rzeczy i mają spory potencjał. Mamy nadzieję, że uda nam się dobrze zgrać kompetencjami i zrealizować wiele ciekawych projektów.

labber.pl

Na dobry początek Eura7 przygotowała dla Imperia Film nową wersję witryny firmowej: www.imperiafilm.com. Można powiedzieć, że tym samym nasi partnerzy ogłosili wszem i wobec, że są w Internecie. Czy dobrze to wypadło? Czekamy na opinie w komentarzach.

Ze Studiem Filmowym Imperia Film realizowaliśmy już m. in. projekt dla firmy Emerald, teraz nadszedł czas na kolejne, ciekawe briefy. Jak już coś konkretnego stworzymy damy Wam oczywiście znać.

Niedługo na Labberze pojawi się kilka nowych informacji na temat tego, co dzieje się w Eura7. Dzieje się zaś wiele dobrego. Oby tylko tak dalej! ;-)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x