Doświadczenia, Omówienia projektów

Eura7 na Festiwalu Nauki, czyli na tropach serwisu WybieramZawod.pl

W dniach 12-14 maja 2011 na Rynku Głównym w Krakowie odbywa się kolejna edycja Festiwalu Nauki. Udaliśmy się tam, w piątek trzynastego, aby zobaczyć jak – na jednym ze stoisk – przebiega promocja serwisu internetowego www.wybieramzawod.pl, który zrealizowaliśmy na zlecenie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Serwis www.wybieramzawod.pl jest narzędziem dla uczniów i doradców zawodowych, dzięki któremu będzie można odpowiednio zaplanować ścieżkę edukacji ucznia – od podstawówki aż po szkołę ponadgimnazjalną.

Fotorelacja poniżej:

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Przy okazji, z uwagi na fakt, że „trzynastego wszystko zdarzyć się może”, widzieliśmy jak w samym sercu Krakowa wybuchł wulkan:

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x