Doświadczenia, labber.pl - ogólne

Eura7 na III Kongresie Mody w Łodzi

18 października w Instytucie Europejskim w Łodzi odbył się III Kongres Mody zorganizowany przez wydawnictwo Promedia. Impreza  cieszy  się dużą popularnością wśród firm, które chcą skutecznie działać i budować silną pozycję w branży fashion. W tym roku nie zabrakło na niej także agencji Eura7.

Obecność agencji Eura7 na III Kongresie Mody wynikała z faktu, że zależy nam na profesjonalnych, zgodnych z aktualnymi trendami usługach z zakresu e-marketingu i e-PR dla Klientów z branży odzieżowej. Kongres to świetna okazja, aby zobaczyć co dzieje się na odzieżowym rynku.  Eura7 w swoim portfolio ma m.in. działania dla firmy Ultimate Fashion i jej marek (Hugo Boss,Cortefiel, Wallis, Esprit).  W 2010 roku, z kolei, wygraliśmy przetarg na obsługę korporacji i marki Vistula w Internecie, czego efektem są dwa serwisy internetowe – korporacyjny www.vistulagroup.pl oraz wizerunkowy www.vistula.pl.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z kongresu (dzięki uprzejmości wydawnictwa Promedia). Z naszego punktu widzenia szczególnie ciekawymi jego częściami były: prezentacja wyników badania dotyczącego zachowań konsumentów w czasie zakupów odzieży, bielizny i obuwia (Marta Sokół-Rusiecka, Senior Project Manager Gfk Polonia), wystąpienie prezesa wydawnictwa i agencji PR Promedia, Jerzego Osiki, na temat PR w branży fashion, a także wykład dziennikarki, ekspertki w dziedzinie zarządzania i marketingu w branży modowej oraz właścicielki Inspiration Trend Analysis, Marleny Woolford, dotyczący sukcesu w świecie mody. Ponadto, impreza była okazją do nawiązania ciekawych kontaktów i interesujących rozmów.

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL