Doświadczenia, labber.pl - ogólne

Eura7 o marketingu nieruchomości

O tym, jak w Internecie reklamować nieruchomości i jaki powinien być dobry serwis www inwestycji mieszkaniowych mówiła 22 maja na konferencji Premedium Trendy 2012 Kasia Żydek z Eura7. Eura7 była także Partnerem konferencji.

Konferencja Premedium Trendy 2012 odbyła się w tym roku po raz trzeci. Jest to jedyna w Polsce konferencja w całości poświęcona marketingowi i sprzedaży na rynku nieruchomości. W tym roku w warszawskim hotelu Radisson Blu dyskutowano m.in. o marketingu nieruchomości w czasach kryzysu, marketingu adresowanym do kobiet, skutecznej promocji nieruchomości w sieci i zwiększaniu efektywności sprzedaży na rynku deweloperskim. Eura7 przedstawiła serwisy internetowe inwestycji Dom Pod Słowikiem i Osiedla Kapriola, będące przykładami nowoczesnych działań wykorzystujących Internet w promocji inwestycji deweloperskich:

labber.pl

Więcej zdjęć na Facebooku.

labber.pl
labber.pl
labber.pl
labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x