Doświadczenia

Eura7 promuje Piekło w gębie

Marka sosów Mad Dog Tabasco rozpoczęła działania komunikacyjne w mediach społecznościowych, które mają zwiększyć jej rozpoznawalność wśród konsumentów oraz zbudować aktywną społeczność sympatyków marki i miłośników pikantnej kuchni. Za ich realizację i prowadzenie odpowiada agencja interaktywna Eura7.

W ramach działań komunikacyjnych Eura7 odpowiada za wdrożenie bloga z pikantnymi przepisami i informacjami o sosach Mad Dog Tabasco, prowadzenie fanpage’a oraz kampanię linków sponsorowanych na Facebooku.

labber.pl

Komunikacja prowadzona jest pod hasłem „Piekło w gębie”, do której nawiązuje nazwa bloga oraz fanpage’a. Jej adresatami są osoby w wieku 20-50 lat, traktujące gotowanie jako pasję i lubiące o nim rozmawiać, gustujące w ostrej kuchni i chętnie poszukujące nowych smaków. Na Facebooku strona Piekło w gębie ma już prawie 4000 fanów.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x