Doświadczenia, Omówienia projektów

Eura7 realizuje serwis ułatwiający proces rekrutacji w firmie

Agencja interaktywna Eura7 do swojego portfolio dołącza serwis www.smartrecruiters.com. Serwis poświęcony jest aplikacji, która pozwala znacznie usprawnić proces rekrutacji  w firmie. Zadaniem Eura7 była realizacja strony i jej uruchomienie.

Serwis zrealizowany został na zlecenie firmy SmartRecruiters, której główna siedziba mieści się w San Francisco w USA. Umożliwia on zarejestrowanie się i wygenerowanie specjalnego widgeta, który następnie można zaimplementować do własnej strony internetowej.  Widget umożliwia osobom wchodzącym na stronę internetową danej firmy szybkie przesłanie swojego CV w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenia o pracę. Firma, natomiast, otrzymuje na bieżąco aktualizowaną bazę osób zainteresowanych daną ofertą pracy. Bazę tę można porządkować według wybranych  parametrów i kryteriów, w zależności od potrzeb konkretnego procesu rekrutacyjnego. Ponadto, widget pomaga firmom sprawnie wysyłać ich ogłoszenia o pracę do wielu różnych portali ogłoszeniowych.

labber.pl

labber.pl

Serwis  został wykonany w całości w języku angielskim. Dedykowany jest głównie rynkowi  amerykańskiemu.

Za wykonanie projektu odpowiadają Tomasz Skrabalak i Edward Skraba.  Klienta obsługuje Joanna Widacka.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x