Z życia firmy eura7

Eura7 w głównym wydaniu „Faktów” TVN

Wczoraj (30.07) w głównym wydaniu „Faktów” TVN ukazał się reportaż „W kontakcie” autorstwa Macieja Mazura na temat tego, jak polscy politycy radzą sobie w Internecie. Dzięki uprzejmości TVN miałem okazję powiedzieć kilka (dosłownie kilka) słów na ten temat.

Źródło: www.tvn24.pl

Materiał Macieja Mazura możecie obejrzeć on-line: http://www.tvn24.pl/28377,1612420,0,1,w-kontakcie,fakty_wiadomosc.html. Więcej na temat polityki, polityków i marketingu politycznego w Internecie znajdziecie na blogu politykawsieci.pl, który mam przyjemność współredagować z Tomaszem Sawickim. Polecam regularną lekturę i zachęcam do dyskusji, a jest o czym rozmawiać. ;-)

Fakty TVN

Zapraszam również do lektury artykułu „Aaaby dotrzeć do wyborców w Internecie”, który popełniłem na MediaFm.net: http://mediafm.net/reklama/20090,Aaaby-dotrzec-do-wyborcow-w-Internecie.html

Jeśli macie ochotę pogadać na te, lub inne tematy, to zapraszam do kontaktu przez:

mail: grzegorz.skuza@eura7.com

Blip: http://eura7.blip.pl/

Twitter: http://twitter.com/Grzegorz_Skuza

Uff, to na tyle. Do zobaczenia, usłyszenia i podyskutowania!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x