Z życia firmy eura7

EURA7 wspiera „czarnego konia” piłkarskich rozgrywek

Od września 2007 roku agencja interaktywna EURA7 jest strategicznym sponsorem futsalowej ekipy Janbud EURA7. W tym sezonie zespół był „czarnym koniem” I Krakowskiej Ligi Futsalu, dzięki czemu został jej wiceliderem. Zaledwie dwa lata wystarczyły by Janbud EURA7 dołączył do grona czołowych ekip futsalowych z Krakowa.

Zespół został założony w 2004 roku pod nazwą Podgórze i zgłoszony do rozgrywek w IV krakowskiej lidze futsalu. Rok po roku awansował coraz wyżej by w obecnym sezonie osiągnąć status jednego z dwóch najlepszych zespołów w Krakowie. Najważniejszą osobą w drużynie jest jej założyciel – Piotr Piwowarczyk.

labber.pl

W tym sezonie Janbud EURA7 odniósł kilka spektakularnych zwycięstw. Między innymi 18:2 nad zespołem Żarłacze/Scazi, czy 12:4 nad Auto Giełdą Rybitwy. Przez całe rozgrywki ekipa imponowała skutecznością i przyciągała uwagę kibiców efektowną grą.

EURA7 ma nadzieję, że pod jego banderą zespół odniesie jeszcze wiele znaczących sukcesów. Cieszymy się, że możemy wspierać tak wyjątkową drużynę jak Janbud EURA7. Serdecznie gratulujemy sukcesu zawodnikom oraz wszystkim, którzy są związani z klubem!

Przypominamy, że w każdy piątek o 16:30 na boisku przy Spasowskiego 6 sami wyginamy śmiało ciało z zapałem kopiąc piłkę ;-) Wszystkich zapalonych futbolistów zapraszamy serdecznie do gry!

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL