Doświadczenia, labber.pl - ogólne

Eura7 wysoko oceniana przez Klientów!

W raporcie specjalnym, przygotowanym przez Media & Marketing Polska, znalazła się ocena agencji interaktywnych przez ich klientów. Z satysfakcją przeczytaliśmy, że Eura7 uplasowała się w ścisłej czołówce ocenianych agencji! :)

W stosunku do poprzedniego roku udało nam się poprawić niemal wszystkie wyniki. Nasi Klienci szczególnie docenili bezpośredni związek prowadzonych przez Eura7 działań ze sprzedażą, co cieszy nas szczególnie, ponieważ taki właśnie jest główny cel naszej pracy. Nie spoczywamy na laurach i już teraz dokładamy wszelkich starań, by wyniki sprzedażowe współpracujących z nami marek były jeszcze lepsze.

To, że Klienci są zadowoleni ze współpracy z nami jest dla nas bardzo ważne. W stosunku do 2011 roku wskazali oni na największą poprawę w aspektach kreacji i produkcji. Wciąż się rozwijamy, stawiając sobie za cel stałą poprawę jakości naszej pracy. Bardzo dziękujemy Klientom za docenienie tych działań!

Dołożymy starań, aby w przyszłorocznym raporcie wyniki te były nie tylko równie dobre, ale nawet znacznie lepsze! :)

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL