Doświadczenia

Eura7 wzmacnia dział handlowy

W tym tygodniu dołączył do nas Łukasz Schab. Zadaniem Łukasza będzie pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami i partnerami firmy.

Łukasz Schab posiada bogate doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych i badaniu rynku. Wcześniej zajmował się m.in. doradztwem marketingowym, prowadzeniem działań promocyjnych i zarządzaniem projektami.

 
– W kontaktach z klientami najważniejsze jest budowanie długofalowych relacji. Nie należy ograniczać  się tylko do działań sprzedażowych – mówi Łukasz Schab. – Z punktu widzenia agencji ważne są też podtrzymywanie kontaktu, interakcja i wymiana informacji, które mogą poskutkować nawiązaniem współpracy. Duże możliwości dają media społecznościowe oraz blogi firmowe czy eksperckie, które mogą być skutecznym narzędziem new businessowym.

Witamy serdecznie w Eura7 :)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x