Nowinki techniczne, Z życia firmy eura7

FAT32 BIZNES – nowy brand agencji EURA7

FAT32 BIZNES to specjalistyczne aplikacje biznesowe wdrażane w oparciu o technologie internetowe.

labber.pl

Marka FAT32 BIZNES należy do Agencji Interaktywnej EURA7. Pierwsza aplikacja ekstranetowa została zrealizowana przez naszą firmę w 2004 roku. Klientem była niemiecka firma Rosenberg GmbH. Od tego czasu aplikacje wspierające procesy biznesowe w firmach są realizowane coraz częściej.

FAT32 BIZNES nie jest rozwiązaniem pudełkowym, z ograniczonymi możliwościami. Jest zbiorem elementów, które ułożone w odpowiedni sposób mogą wspomagać dowolne procesy. Dzięki temu nie zamykamy się tylko na jednej funkcjonalności, ale analizując i rozbudowując aplikację możemy wdrażać dowolne systemy.

Na stronach naszego bloga będziemy was informowali na temat kolejnych wdrożeń, o ile będziemy się mogli nimi chwalić. :)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x