Doświadczenia, Facebook, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów

Góralki są wszędzie!

Czy podobnie jak ponad 430 tysięcy fanów wafelków Góralki na Facebooku widzisz je dosłownie wszędzie? Jeśli tak koniecznie weź udział w konkursie na stronie www.wafelkigoralki.pl wygrywając jeszcze więcej kultowych wafelków, aparaty fotograficzne, góralkowe notatniki i naklejki na laptopy w czterech smakach! Jest o co walczyć ponieważ co tydzień Góralki nagradzają 20 autorów prac!

Za koncepcję kampanii dla producenta Góralek, firmy I.D.C. Polonia oraz jej realizację, w tym przygotowanie serwisu internetowego i prowadzenie komunikacji w serwisie społecznościowym Facebook odpowiada agencja interaktywna Eura7.

labber.pl

„Góralki są wszędzie” to hasło najbardziej intensywnej do tej pory kampanii wizerunkowej popularnych wafelków. Oprócz komunikacji na Facebooku oraz konkursowego Landing Page, obejmuje spoty w kanałach telewizyjnych TVP i Polsat, w telewizjach kablowych (m.in. TVN 24, TVN Turbo, Discovery, TVP Info, TVN Style) oraz serwisie YouTube.

Kampania potrwa do końca października.

Katarzyna Zemlik
Marketing & PR Manager
Agencja interaktywna Eura7
tel: 728 838 144
katarzyna.zemlik@eura7.pl
www.eura7.com

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL