Z życia firmy eura7

IAB Meeting w krakowskim stylu:-)

W piątek 25.07 w krakowskim Rock Loch Ness Pub odbyło się pierwsze z cyklu lokalnych spotkań IAB Meeting. Na imprezę przybyła warszawska ekipa IAB oraz przedstawiciele branży interaktywnej, działający w grodzie Kraka. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć ekipy EURA7 ;-)

labber.pl
Na zdjęciu: Łukasz Wołek, Grzegorz Skuza, Dominik Koza (insignia)

Impreza zaczęła się od prezentacji IAB, Empathy i Opcomu. Było krótko, zwięźle i na temat. Nie ma się czemu dziwić – w końcu prezentacje stanowiły wstęp dla właściwej części wieczoru. Co się podczas niej działo?

Rozmowy ze starymi znajomymi i poznawanie nowych, zabawa przy barze i na parkiecie, sposób na ciekawe spędzenie wieczoru po całym tygodniu pracy. Ze swojej strony dziękujemy organizatorom i mamy nadzieję, że IAB Meeting jeszcze nieraz odbędzie się w Krakowie ;-)

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Fot.: interaktywnie.com

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x