Z życia firmy eura7

Impreza firmowa z ekipą EURA7

Z okazji dawno nie organizowanej imprezy, organizujemy imprezę firmową – po części otwartą. Impreza zacznie się częścią oficjalną – tylko dla obecnych pracowników agencji EURA7 o godzinie 16.00 w piątek 2 października 2009. Po części oficjalnej przemieścimy się na ul. Kamienną 17 do klubu Prominent i tam od godziny 18.30 rozpoczniemy część nieoficjalną imprezy. I tutaj zapraszamy byłych pracowników, luzackich klientów oraz znajomych i osoby towarzyszące. Będzie można porozmawiać sobie z nami innym językiem. Szczególnie zapraszamy kolegów o pseudonimach „frogis”, „tomuś” i „administrator klopa”.

Zatem podsumowując:  miejsce: Kamienna 17, klub Prominent. czas: 2.X.2009, godz. 18.30.


Wyświetl większą mapę

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL