Doświadczenia, Facebook, labber.pl - ogólne

Inni Living Concept z agencją Eura7

Do grona Klientów agencji Interaktywnej Eura7 dołączył Inni Living Concept – oficjalny dystrybutor takich marek jak Koziol, Joseph Joseph czy Lekué.

labber.pl

Firma Inni Sp. z o.o. będąca właścicielem marki, zajmuje się projektowaniem oraz sprzedażą designerskich elementów wystroju wnętrz. W jej ofercie znajdują się akcesoria stanowiące stylowy i unikalny prezent z okazji parapetówki, ślubu czy urodzin. Marka, której stoiska można obecnie znaleźć w Bonarka City Center oraz w Galerii Kazimierz w Krakowie, planuje w przyszłości rozszerzyć sprzedaż stacjonarną na teren całego kraju.

Eura7 odpowiada za strategię, koncepty kreatywne oraz całościową obsługę marki. Strony przyjęły model rozliczenia efektywnościowego. Sposób wynagradzania agencji, w którym wysokość wynagrodzenia zależy od stopnia osiągniętego celu, do którego zachęca swoich Klientów Eura7, jest najbardziej korzystny dla marki i pozwala lepiej weryfikować skuteczność reklamy.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL