Doświadczenia

InteractiveDay w Rzeszowie „weź udział>>”

1 czerwca mieliśmy okazję obchodzić Dzień Dziecka, 5 czerwca zaś odbędzie się w Rzeszowie InteractiveDay. Dobrze, że obydwa terminy się nie nałożyły. Czego więc można się spodziewać?

labber.pl


Organizatorami InteractiveDay są Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (http://wsiz.rzeszow.pl), Rzeszowska Akademii Innowacji Internetowych (http://raii.pl) oraz Biuro Karier WSIiZ (http://www.bk.wsiz.rzeszow.pl).

Na InteractiveDay przedstawiciele agencji interaktywnych oraz firm z branży internetowej przedstawią prezentacje oraz poprowadzą warsztaty poruszające wiele kluczowych zagadnień z zakresu e-marketingu. Więcej szczegółów na stronie: www.interactiveday.pl.

Agencja Reklamy Eura7 przygotowała na InteractiveDay prezentację pt. „No to przebrała się marka, czyli brandy w Internecie” oraz warsztaty pt. „Kawałek po kawałku, czyli jak rozgryźć markę”, gdzie uczestnicy będą mieli okazję poczuć klimat pracy w agencji i rywalizacji w przetargu. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x