Artykuły, Ciekawostki branżowe, Doświadczenia, Popularne

Jak budować zaangażowanie klientów poza programami lojalnościowymi?

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu zaangażowanie klientów stało się kluczowe dla sukcesu. Tradycyjne programy lojalnościowe, chociaż nadal używane, nie są już jedyną skuteczną metodą angażowania klientów. Często te programy są kojarzone z niekończącymi się punktami, które nakładają na klientów coraz więcej obciążeń. Co, jeżeli powiemy, że istnieje inny, bardziej efektywny sposób na zbudowanie zaangażowania klientów? W dzisiejszym artykule omówimy, jak zbudować zaangażowanie klientów poza tradycyjnymi programami lojalnościowymi.

Przede wszystkim, warto zrozumieć, że zaangażowanie klientów to nie tylko frekwencja zakupów. To stopień, w jakim klient czuje, że jest częścią marki – to zaangażowanie emocjonalne, które przekłada się na lojalność wobec marki, a nie tylko ciągłe transakcje. Zaangażowanie klientów powinno być organiczne, autentyczne i relacyjne.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x