Artykuły, Ciekawostki branżowe, Doświadczenia, Popularne

Jak skutecznie wykorzystać programy lojalnościowe do zwiększania zysków? Praktyczne wskazówki dla prezesów i dyrektorów marketingu

Programy lojalnościowe od lat stanowią jedno z najskuteczniejszych narzędzi do budowania trwałych relacji z klientami i generowania większych zysków. Dzisiaj podpowiemy, jak skutecznie je wykorzystać, tak aby przynosiły pewne i przemyślane korzyści.

Strategia programów lojalnościowych
Pierwszym krokiem w opracowywaniu skutecznych programów lojalnościowych jest zrozumienie ich celu. Najważniejsze pytanie, które prezesi i dyrektorzy marketingu muszą sobie zadać, to: „Jakie korzyści chcemy osiągnąć dzięki temu programowi?” Czy chodzi o zwiększenie zaangażowania klientów, czystsze dane, wyższą częstotliwość zakupów, czy coś innego? Odpowiedź na to pytanie będzie stanowić podstawę strategii.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x