Artykuł sponsorowany, Najnowsze

Jak zasilać sprzęt fotograficzny i wideo w podróży?

Czy to przebywając na wakacjach, czy w służbowej podróży lub realizując sesje gdzieś z dala od cywilizacji, niechybnie pojawi się wyzwanie zapewnienia zasilania aparatów fotograficznych, lamp błyskowych, kamer i innych sprzętów. Z pomocą przychodzą rozwiązania marki Xtorm, obejmujące wydajne powerbanki i stacje zasilania, które umożliwiają zachowanie pełnej wydajności wszędzie tam, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do zasilania sieciowego.

Powerbanki z panelami solarnymi – doskonałe źródło energii w podróży

Udając się w długą podróż lub realizując sesje z dala od cywilizacji, z pewnością zabierze się z sobą dużą liczbę zapasowych akumulatorów. Niemniej, będzie konieczne ponowne naładowanie tych ogniw, bądź zasilenie różnych akcesoriów, takich jak lampy błyskowe, systemy bezprzewodowe audio, monitory podglądowe czy gimbale. Wszystkie urządzenia wykorzystujące zasilanie przez USB można doładować bezproblemowo za pomocą powerbanku Xtorm.

Doskonałym udogodnieniem w każdej podróży czy podczas sesji realizowanej w głuszy będą powerbanki Xtorm, np. te dostępne w Cyfrowe.pl z panelami solarnymi. Przykładowo jeśli zajmujesz się fotografią krajobrazową i zdarza Ci się wędrować po bezdrożach w poszukiwaniu zachwycających widoków, to w trakcie tych wędrówek możesz przymocować taki powerbank solarny Xtorm do plecaka, aby ten naładował swoje ogniwa, wykorzystując energię słoneczną. Dzięki temu masz dostęp do nieskończonej energii.

Panele i maty solarne – doskonałe podczas outdooru 

Aby pozyskać energię niezbędną do zasilania aparatów, kamer i innych sprzętów foto-wideo, można skorzystać także z oddzielnych paneli solarnych, np. taki jak te: https://www.cyfrowe.pl/zasilanie-mobilne-zasilanie-mobilne,11,124,1551/p/798/Xtorm.html. Takie maty można podobnie jak powerbanki powiesić na plecaku w trakcie wędrówki lub rozłożyć gdzieś w pobliżu planu zdjęciowego, aby sprawnie kumulować energię słoneczną.

Panele solarne Xtorm wykonane są z wysokiej jakości, odpornych materiałów, tak więc zniosą trudy nawet bardzo wymagających planów zdjęciowych. Ich wysoka konwersja energii słonecznej sprawia, że mogą zasilać urządzenia także w pochmurne dni.

Stacja zasilania Xtorm – power bank z gniazdkiem 

W terenie może zaistnieć potrzeba zasilania także bardziej wymagających urządzeń – również takich, które działają w oparciu o gniazdko sieciowe. Aby móc je zasilić, Xtrom przygotowało specjalne stacje zasilania i power banki z gniazdkiem. Wystarczy podłączyć do nich urządzenia, takie jak turystyczna lodówka, lampa studyjna i inne sprzęty, tak samo jak do gniazdka sieciowego, aby móc cieszyć się ich działaniem nawet z dala od cywilizacji.

Stacje zasilania Xtorm posiadają szereg rozwiązań i gniazd, które umożliwiają ładowanie czy zasilanie różnego rodzaju sprzętów. Przykładowo mogą oferować złącza USB-A, USB-C, gniazdka samochodowe (zapalniczka), złącza USB-C z PD do zasilania laptopów czy wspomniane gniazdka sieciowe. Takie urządzenia posiadają także wyjścia do podłączania paneli solarnych, aby móc ładować ich ogniwa za pomocą energii słonecznej.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x