Artykuły, Ciekawostki branżowe, Doświadczenia, Popularne

Jak zintegrować influencer marketing z tradycyjnymi kampaniami reklamowymi?

W dzisiejszych czasach rynek jest nasycony bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a firmy starają się znaleźć innowacyjne sposoby, aby wyróżnić swoje produkty lub usługi. Dzięki rosnącej popularności mediów społecznościowych influencer marketing stał się jednym z najsilniejszych narzędzi w arsenale marketera. Jak zintegrować go z tradycyjnymi kampaniami reklamowymi? Czy można dostrzec synergię między tymi dwoma różnymi typami marketingu? Zdecydowanie tak!

Influencer marketing i tradycyjne kampanie reklamowe takie jak telewizja, radio czy prasa, działają w zupełnie różnych przestrzeniach, ale to nie znaczy, że nie mogą ze sobą współdziałać. Istotą integracji jest dopasowanie wiadomości i tonu kampanii influencerów do twojej tradycyjnej kampanii reklamowej, aby przekazać spójny komunikat marki.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x