Doświadczenia, Facebook, Z życia firmy eura7

Jeszcze Facebook, czy już Facebóg?

Agencja Interaktywna  Eura7 serdecznie zaprasza na wykład otwarty zatytułowany „Facebook, API i marketing”, który 11 maja jej Pracownicy będą mieli przyjemność (oby! ;) ) wygłosić w AGHowskim budynku D6 (sala 206) o 18.00. Obecność mile widziana!

labber.pl

Spotkanie jest skierowane do studentów zainteresowanych tematyką Internetu, serwisów społecznościowych i roli, jaką pełnią w brandingu oraz do pracowników różnych działów marketingu, brand managerów i inszych.

W pierwszej części wykładu otwartego uczestnicy dowiedzą się m.in. ile wart jest Fan, gdzie można go kupić, dlaczego Fan Fanowi nierówny oraz w jaki sposób każdy z nas może uzdrowić „sołszal midja szał”. Ponadto –  i trochę zaczepnie – słuchacze poznają, co najmniej, klika powodów, dla których powinno się skasować Facebooka. :)

Tomek Sawicki, Strategy Planner w Eura7 zapowiada, że w drugiej części spotkania spróbuje się zastanowić, czy zmiany, jakie mają miejsce w serwisie facebook.com, stanowią etap w jego naturalnej ewolucji, czy  możemy je jednak określić jako gwałtowną rewolucję. Uczestnicy dowiedzą się, ponadto,  jak przeobrażają się możliwości użytkowników serwisu, a co za tym idzie, i sposób działania reklamodawców.

W założeniu prelekcja ma mieć cechy wykładu interaktywnego, w którym aktywny udział uczestników ma sprzyjać wymianie myśli oraz pozytywnej atmosferze spotkania.
Co Wy na to? :)

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL