Doświadczenia, Facebook, Omówienia projektów

Już ponad 12 tysięcy osób lubi Piekło w gębie!

Profil sosów Mad Dog na Facebooku zgromadził w ciągu pół roku ponad 12,5 tys. sympatyków marki. Like Page „Piekło w gębie”, prowadzony przez Eura7, angażuje w komunikację miłośników pikantnej kuchni, którzy lubią gotować i o gotowaniu rozmawiać.

Celem działań komunikacyjnych Mad Dog na Facebooku jest budowa wizerunku marki i jej rozpoznawalności wśród konsumentów. Komunikacja prowadzona jest przez agencję Eura7 od grudnia ubiegłego roku.

labber.pl

labber.pl

W ramach komunikacji z sympatykami marki na Facebooku prowadzone były, między innymi, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, np. biletami na koncert Red Hot Chili Peppers. Wsparcie dla bieżącej komunikacji stanowi także kampania linków sponsorowanych w tym serwisie oraz blog z pikantnymi przepisami. Nawiązano ponadto współpracę z blogerami kulinarnymi, którzy na swoich blogach Pozytywna Kuchnia oraz Gotowanie Cieszy promowali produkty Mad Dog.

Wśród sympatyków marki na Facebooku największą grupę stanowią osoby w wieku 18-24 i 25-34 lata, traktujące gotowanie jako pasję, gustujące w ostrej kuchni i chętnie poszukujące nowych smaków.

Mad Dog jest marką ostrych sosów paprykowych, dostępnych w trzech smakach. Mad Dog Red Hot to oryginalny sos z czerwonej papryki, używany m.in. do drinków „Wściekły pies”. Mad Dog Smoked Hot nadaje potrawom smak grillowania i może być używany np. jako marynata do mięs. Z kolei Mad Dog Green Mild to sos z zielonej papryki Jalapeno, poprawiający smak m.in. potraw kuchni meksykańskiej. Tym co wyróżnia produkty Mad Dog jest fakt, że nie zawierają one konserwantów oraz nie posiadają – częstego dla tego typu produktów – octowego zapachu i smaku. Właścicielem marki jest Matmar Comindex Polska Sp. z o.o.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x