Doświadczenia, Facebook, labber.pl - ogólne

Kampania: SM-walcz o siebie! najlepszą kampanią w kategorii ZDROWIE

Rozstrzygnięto konkurs na najlepsze kampanie społeczne 2012 roku. W kategorii „Zdrowie” zwyciężyła kampania „SM – walcz o siebie!”. Jej celem jest przekonanie pacjentów i opinii publicznej, że stwardnienie rozsiane nie musi oznaczać wyroku, a właściwa terapia daje szanse na normalne funkcjonowanie.

labber.pl

Pomysłodawczynią i organizatorką kampanii jest Malina Wieczorek – malarka, dyrektorka agencji marketingu społecznego TELESCOPE, szczęśliwa mama – 11 lat po diagnozie. Za przygotowanie strony internetowej kampanii oraz komunikację w mediach społecznościowych odpowiada agencja interaktywna Eura7.

Wszystkie zgłoszone do konkursu kampanie można zobaczyć na stronie www.konkurs.kampaniespoleczne.pl.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL