Doświadczenia

Kampania „SM – walcz o siebie” nominowana do Effie Awards 2013!

Mamy przyjemność poinformować, że kampania „SM-Walcz o siebie”, przy której współpracowaliśmy z firmą TELESCOPE, została nominowana do Effie Awards 2013!

Kampania została nominowana w kategorii Pro Bono. Jej celem jest zmiana postrzegania ludzi chorujących na stwardnienie rozsiane i pokazanie, że właściwie prowadzona terapia to szansa na nieograniczone chorobą życie.

labber.plStatuetka Effie to wyróżnienie, które nagradza idee przekładające się na efektywne działanie, tzn. oryginalne pomysły, strategię i ich realizację, które osiągają realne wyniki możliwe do udokumentowania. Ma przy tym na celu nagradzanie i wyróżnianie najbardziej skutecznych kampanii w branży komunikacji marketingowej. Dowiedz się więcej.

Ogłoszenie wyników nastąpi na Gali Effie Awards 14 października!

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL