Doświadczenia

Kampania „SM – walcz o siebie” nominowana do Effie Awards 2013!

Mamy przyjemność poinformować, że kampania „SM-Walcz o siebie”, przy której współpracowaliśmy z firmą TELESCOPE, została nominowana do Effie Awards 2013!

Kampania została nominowana w kategorii Pro Bono. Jej celem jest zmiana postrzegania ludzi chorujących na stwardnienie rozsiane i pokazanie, że właściwie prowadzona terapia to szansa na nieograniczone chorobą życie.

labber.plStatuetka Effie to wyróżnienie, które nagradza idee przekładające się na efektywne działanie, tzn. oryginalne pomysły, strategię i ich realizację, które osiągają realne wyniki możliwe do udokumentowania. Ma przy tym na celu nagradzanie i wyróżnianie najbardziej skutecznych kampanii w branży komunikacji marketingowej. Dowiedz się więcej.

Ogłoszenie wyników nastąpi na Gali Effie Awards 14 października!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x