Doświadczenia

Kolejna osoba w Eura7 się starzeje ;-)

Jesień to czas brzydkiej pogody i przeziębień, aczkolwiek u nas wygląda to nieco inaczej. W Eura7 jesień kojarzy się z epidemią urodzin. Dziś zapadł na nie Błażej – nasz spec od dumania i składania słów w zdania. Z racji tego składamy mu najlepsze życzenia – zdrowia, radości i majętności. :-)

labber.pllabber.pl

labber.pl

Błażej, urodziny dla faceta to nic strasznego. W końcu podobno przedstawiciele płci męskiej z roku na rok stają się atrakcyjniejsi. To dobrze. Z drugiej strony płeć przeciwna ma w podobnej sytuacji ciut przerąbane. ;-)

PS Zdjęcie z flickr.com

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL