Reklama, Z przymrużeniem oka

Kolejne urodziny :-)

W Eura7 obchodziliśmy przedwczoraj kolejne urodziny. Tym razem trochę inne niż zwykle, bo solenizantem był… banner internetowy. Dokładnie 27 października 1994 roku na Hotwired.com (które wtedy było magazynem online) pojawił się pierwszy banner. I od niego (tak, to ten poniżej) wszystko się zaczęło.

Pierwszy banner internetowy

Prawdopodobnie niewielu zdawało sobie wtedy sprawę z wagi tego wydarzenia. Nie trzeba było przecież długo czekać, by bannery na dobre zagościły w internecie. A teraz chyba nikomu nie trzeba mówić jak dobrze się tam mają. :-)

Nie przeciągając toastu, to nie pozostaje nam nic innego jak wszystkim bannerom życzyć dużo skuteczności, mnóstwa klików i kreatywnych realizacji. Także wysokich CTR, z których CPM będą zadowolone.

Można się również zastanawiać, co będzie za kolejncyh 15 lat:). Jeżeli macie jakieś pomyły (czy też domysły), to podzielcie się nimi w komentarzach. Zdrówko:-)

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL