Z życia firmy eura7

Kończy się okres urlopowy, powracamy do gry w piłkę

Deszczowy i zimny piątek przyniósł nieoczekiwane wydarzenia na boisku, gdzie rozgrywają się piłkarskie mecze EURA7 – Studio Siedem.

Mecz tradycyjnie rozpocząć się miał o godzinie 16:30. Niestety z powodu braku dwóch zawodników w przetasowanym składzie (do trzech zawodników EURA7 dołączył gracz drużyny StudioSiedem) mecz rozpoczął się o godzinie 16:45. Znakomicie dysponowana drużyna S7 w ciągu 20 minut strzeliła nam aż 10 bramek! Kontaktowego gola zdobył Tomek S. Pierwszy mecz w przetasowanych składach zakończył się zwycięstwem S7 1-10.

Drugi, ten właściwy mecz rozpoczął się jak do drużyny E7 doszli spóźnieni Radek i Mateusz. Już w pierwszych minutach E7 zyskała dwubramkową przewagę. W końcówce meczu S7 prowadziło nawet 6-7, jednak drużyna E7 się nie poddała i strzelając 2 gole wygrała cały mecz 8-7.

Za tydzień o ile dopisze pogoda kolejny mecz. Kto wygra tym razem??? :)

labber.pl
EURA: Tomek, Mateusz, Radek, Edi, Łukasz

labber.pl
StudioSiedem: Michał, Grzegorz, Łukasz, Piotrek, Marcin

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL