Doświadczenia, labber.pl - ogólne

Lesaffre Polska S.A. wybrała agencję Eura7

Eura7 wygrała przetarg na współpracę z firmą Lesaffre Polska S.A. – producentem drożdży, polepszaczy oraz mieszanek piekarskich i cukierniczych.

labber.pl

Zadaniem agencji było opracowanie, przygotowanie i wdrożenie programu lojalnościowego LESAFFRE Strefa Premium***** (www.premium.lesaffre.pl), skierowanego do piekarni i cukierni, a także jego stała obsługa.

Eura7 odpowiada za stworzenie konceptu kreatywnego, layoutów graficznych oraz dedykowanego serwisu internetowego, dostosowanego do urządzeń mobilnych. Agencja przygotowała również materiały BTL – plakaty i ulotki, ATL – reklamy w prasie branżowej piekarsko-cukierniczej oraz przeprowadziła akcję mailingową skierowaną do piekarni i cukierni.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x