Odcinki specjalne, Podcast

Losofun – czyli jak w prosty sposób aktywizować konsumentów?

Listen to „MLG: LosoFun – czyli jak w prosty sposób aktywizować konsumentów?” on Spreaker.

 

Cześć! Miło mi powitać Was po dłuższej przerwie! Dzisiaj wracam z odcinkiem specjalnym, którego gościem jest Adam Czyż – CEO w spółce Nofsza.pl – firmie zajmującej się aktywizacjami konsumenckimi i której Grupa Eura7 została niedawno partnerem technologicznym.

W dzisiejszym odcinku dowiecie się co nieco o rodzajach aktywizacji konsumenckich oraz ich rozmaitych funkcjach, których głównym celem jest angażowanie klientów i ogólno pojęte wzrosty (sprzedaży, zainteresowania itp.). Adam opowie też o najnowszym „produkcie” Nofszej, jaką jest LosoFun. Skierowany jest głównie do podmiotów, które chciałyby przetestować u siebie mechanizm opierający się na losowości, ale mają ograniczony budżet i czas. LosoFun jest idealny do przetestowania mechanizmu z losowością w swojej firmie czy branży. Warto nadmienić, że popularne rozdania, wykorzystywane przez tak wiele marek, również są rodzajem loterii, które przecież trzeba zgłaszać do urzędów, mieć na nie odpowiednie zgody i regulaminy – w innym wypadku takie rozdania są niezgodne z prawem i są kwalifikowane jako hazard!


W odcinku poruszamy jeszcze kilka innych wątków związanych z narzędziem LosoFunu, przywołujemy także kilka case studies, dzięki którym tym bardziej wybrzmiewa idea tytułowego mechanizmu – np. marka Maxwell House, która z okazji wejścia Facebooka na rynek zrobiła konkurs – wszyscy zgłoszeni dostawali kubek termiczny – z tym że mieli ich jedynie 50 tysięcy, a po nagrodę zgłosiło się kilka razy tyle osób.

Serdecznie zachęcam do przesłuchania odcinka i zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi LosoFunu, a gdybyście również chcieli przetestować ten mechanizm lub poczytać o jego poszczególnych aspektach, możecie odwiedzić stronę www.nofsza.pl, na której znajdują się wszelkie informacje.

Z tego odcinka dowiecie się:

 • Czym są aktywizacje konsumenckie?
 • Czym różni się aktywacja i aktywizacja?
 • Czym jest LosoFun?
 • W jakich przypadkach najlepiej zastosować mechanizm LosoFunu?
 • Ile czasu trwa wdrożenie LosoFunu?
 • Jakie warunki musi spełnić marka, żeby móc wykorzystać LosoFunu?
 • Jakie nagrody można wygrać w LosoFunie?
 • Ile czasu tworzy się regulamin dla LosoFun?
 • Kto i w jaki sposób może korzystać z LosoFunu?
 • Czym jest akcja promocyjna?
 • Czym jest sprzedaż premiowa?
 • Czym jest rozdanie?

Dołącz do grupy networkingowej podcastu Marketing ludzkim głosem:
https://www.facebook.com/groups/MarketingLudzkimGlosem/

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x