Doświadczenia

Łukasz Wołek o skutecznym marketingu dla branży deweloperskiej

W dniach 7-8 listopada 2011 w Businessman Institute w Warszawie odbędą się warsztaty poświęcone promocji wizerunku w branży deweloperskiej. Weźmie w nich udział Łukasz Wołek, Dyrektor Zarządzający Eura7, który będzie mówił o efektywnej komunikacji marketingowej i narzędziach dotarcia do klienta w branży deweloperskiej. Już dziś zapraszamy!

Szczegóły i zapisy: Skuteczna promocja wizerunku w branży deweloperskiej

labber.pl

Listopadowe warsztaty to kolejna impreza, na której Eura7 będzie dzielić się swym doświadczeniem w działaniach marketingowych dla branży nieruchomości. W maju br. braliśmy udział w konferencji Premedium Trendy 2011 – Marketing i Sprzedaż Nieruchomości Mieszkaniowych (szczegóły: Eura7 o promocji nieruchomości w Internecie)

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL