Doświadczenia

Łukasz Wołek o skutecznym marketingu dla branży deweloperskiej

W dniach 7-8 listopada 2011 w Businessman Institute w Warszawie odbędą się warsztaty poświęcone promocji wizerunku w branży deweloperskiej. Weźmie w nich udział Łukasz Wołek, Dyrektor Zarządzający Eura7, który będzie mówił o efektywnej komunikacji marketingowej i narzędziach dotarcia do klienta w branży deweloperskiej. Już dziś zapraszamy!

Szczegóły i zapisy: Skuteczna promocja wizerunku w branży deweloperskiej

labber.pl

Listopadowe warsztaty to kolejna impreza, na której Eura7 będzie dzielić się swym doświadczeniem w działaniach marketingowych dla branży nieruchomości. W maju br. braliśmy udział w konferencji Premedium Trendy 2011 – Marketing i Sprzedaż Nieruchomości Mieszkaniowych (szczegóły: Eura7 o promocji nieruchomości w Internecie)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL