Artykuły, Ciekawostki branżowe, Doświadczenia, Najnowsze

Marketing Ludzkim Głosem wyróżniony przez Marketer+

20 listopada 2020 roku redakcja magazynu Marketer+ opublikowała artykuł, w którym została przedstawiona lista 50 polskich podcastów o biznesie i marketingu. Podcast Łukasza Wołka – CEO Abanana i Eura7, Marketing Ludzkim Głosem (MLG), uplasował się na 12 miejscu zestawienia!

Tej jesieni MLG świętował już drugi rok istnienia. W tym czasie powstało kilka sezonów tematycznych: o szeroko pojętym PR, social mediach, produkcji wideo, a także dziesiątki odcinków specjalnych – przykładowo o grywalizacji, insightach, loteriach czy programach lojalnościowych. Każdy odcinek nagrywany jest z gościem specjalnym: dzięki temu przed mikrofonem Łukasz mógł spotkać się wielokrotnie między innymi z Piotrem Golczykiem (MKT out), Maksem Michalczakiem (PR Managerem w Abanana), Marcinem Andruchowem (Muchas Gracias)  czy Rahimem Blakiem (edrone). Każdy z odcinków posiada swoje hasło przewodnie, a wszystkie inne słowa i skróty, które mogą brzmieć obco, sygnalizowane są buzzerem i dokładnie objaśniane. To, co wyróżnia Marketing Ludzkim Głosem, to język zrozumiały dla każdego: mimo że rozmowa toczy się zwykle między dwiema osobami mocno zakorzenionymi już w branży, jest prowadzona tak, aby słuchacz, który dopiero wdraża się w świat marketingu, miał szansę wszystko pojąć.

Dodatkowym atutem jest zawsze obecny duży dystans do tematu. :-)

Co o wysokim miejscu w zestawieniu Marketera+ mówi sam pomysłodawca i prowadzący podcast, Łukasz Wołek?

„Znalezienie się w TOP 50 polskich podcastów marketingowych to świetny wynik jak na stosunkowo młody projekt, którym jest MLG. To budujący wynik i tylko potwierdzający, że początkowe założenia zostały zrealizowane – że ma być o marketingu, ciekawie, rozwijająco i przystępnie dla każdego. Cieszę się, że Marketing Ludzkim Głosem został doceniony, i mimo że obecnie nagrywam mniej, co ma miejsce m.in. przez pandemię i brak możliwości zapraszania gości do studia, to czuję się dzięki temu wyróżnieniu zmotywowany – bo pomysłów na odcinki nigdy nam nie brakowało. Dziękuję całej ekipie, która współtworzy ze mną podcast, i Redakcji Marketer+ za docenienie!”.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL