Z życia firmy eura7

Masz tu artykuł na Labbera! – tekst od Studio Siedem

W przedostatniej kolejce 03 lutego 2009 r. doszło do kolejnych derbów w Lidze: EURA7.com – StusioSiedem.com. Był to mecz o 10 miejsce w tabeli, gdyż przed gwizdkiem obie drużyny zgromadziły po 8 pkt!

Pierwsza połowa była bardzo zacięta i zakończyła się remisem 0:0. Podbudowana zwycięstwem z WTH, Eura7 dzielnie walczyła od samego początku.W ekipie Studio Siedem nastąpiła zmiana bramkarza, gdyż występujący na tej pozycji przez poprzednie 16 meczów Łukasz D. złamał palec u nogi w jednym ze starć. To obrazuje jak zacięta jest rywalizacja w dolnej części tabeli.

W 13 minucie za ławkę kar powędrował Mariusz ze Studio Siedem. Nie wykorzystali tego „niebiescy”, a w dodatku, po jednej ze szybkich kontr, stracili gola! Drugi gol padł po kolejnych 4 minutach. Było 2-0. Gdy wydawało się, że wszystko jest rozstrzygnięte, Eura7 strzeliła kontaktowego gola na 45 sekund przed końcem. Wtedy rozpoczęło się odliczanie! Sędzia, żeby uniknąć gry na czas i opóźniania rozpoczęcia gry ze środka, sprytnie zatrzymał zegar. Nie pozostało nic innego jak przeprowadzić kolejny atak. Po 3 podaniach, sam na sam znalazł się Tomek B. ze Studio Siedem i strzelił swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu. Wynik 3-1 przesądził sprawę. Gratulacje przegranym i w najbliższy wtorek walczymy o 9 miejsce z White United, mamy stratę 1 pkt i bezpośredni mecz.

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!