Odcinki specjalne, Podcast

MLG: Gwarancja na usługi IT, czyli 7 lat spokoju!

Cześć! Za nami niespełna czteromiesięczna przerwa od ostatniej obecności Łukasza Wołka w roli gospodarza podcastu, co wcale nie oznacza, że prezes Grupy Eura7 narzekał na brak obowiązków – w tym czasie skupił się na organizacji webinarów, które znajdziecie TUTAJ. Tym razem gościnnie przy mikrofonie towarzyszyć mu będzie Karol Teterycz, nasz wieloletni Technical Leader.

Rozmowa oparta będzie na trzech filarach, między którymi Panowie będą płynnie przechodzić. Mowa o gwarancji, oprogramowaniu oraz bezpieczeństwie. Zostanie podjęta próba odpowiedzi na wiele pytań dotyczących nie tylko Grupy Eura7, ale również branżowych standardów, błędów, testów oraz przewagi korzystania z własnego oprogramowania. Podczas całej dyskusji zostanie przywołanych wiele nazw i skrótów niewiele mówiących laikom, m.in. framework, cross-site scripting, MVC, IDE, Elasticsearch, czy Redis. Co oczywiste, na omówienie każdego z zagadnień zostanie poświęcony czas pozwalający na wyczerpanie tematu, stąd prawie godzinny materiał. Tym bardziej gorąco zapraszamy Was do odsłuchu, gdyż najnowszy epizod pozwoli Wam, nie tylko dowiedzieć się jak pracujemy, ale również posłuchać o narzędziach, z których korzystamy.

A Wy, jak myślicie – skąd wzięło się akurat 7 lat gwarancji?

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x