Odcinki specjalne, Podcast

MLG: Scenariusz handlowy – jak wpisać w niego program lojalnościowy?

Cześć! Trzeci, zaplanowany na 7 września 2022 r., webinar CEO Grupy Eura7 Łukasza Wołka pt. “Nagrody w programach lojalnościowych, czyli jaki procent obrotu mamy przeznaczyć na nagrody?” postanowiliśmy poprzedzić wywiadem  z kimś, kto od 30 lat zajmuje się marketingiem i optymalizacją procesów sprzedażowych. W naszym studiu gościł Przemysław Kalski – doradca biznesowy, trener sprzedaży, autor książek oraz dystrybutor Drogi Wojowniczego Dzieciaka – światowego bestsellera autorstwa Jocko Willinka.

Temat programów lojalnościowych pojawia się w cyklu MLG drugi raz z rzędu nie bez przyczyny – nie tylko ze względu na serię webinarów CEO Grupy Eura7, ale również dlatego, że nie taki diabeł straszny, jak go malują :) Panowie – będący specjalistami z wieloletnim doświadczeniem – postarają się rozwiać Wasze wątpliwości!


Będzie – co oczywiste – o programach lojalnościowych w ujęciu wszelakim, ale również o wehikułach sprzedażowych, scenariuszach handlowych czy strategii blue ocean. Zastanawialiście się kiedyś, jak (w łatwy, wręcz banalny sposób) uczynić z klientów handlowców?

W najnowszej odsłonie MLG nie zabraknie także legendarnego buzzera, który niedawno wrócił do łask!

Zachęcamy do zapisów na wrześniowy bezpłatny webinar: https://webinar.viscale.pl/.

Z tego odcinka dowiecie się: 

  • czym jest wehikuł sprzedażowy
  • na czym polega scenariusz handlowy
  • jakie cele realizuje program lojalnościowy
  • jak klient staje się handlowcem
  • w jaki sposób uniknąć błędów przy konstruowaniu programu lojalnościowego
  • jak prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: “co chcę osiągnąć?”
  • co to blue ocean
  • jak na funkcjonowanie firmy wpływa wdrożenie programu lojalnościowego.

Dołącz do grupy networkingowej podcastu Marketing ludzkim głosem:

https://www.facebook.com/groups/MarketingLudzkimGlosem/

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x