Public Relations, Reklama, Wewnętrzne, Z życia firmy eura7

Mocne wzmocnienia zespołu Abanana!

Za nami intensywny okres związany z dalszym rozwojem agencji – mamy nowe banany na pokładzie! Nasze szeregi zasiliły dwie osoby: Maksymilian Michalczak, który objął stanowisko PR managera oraz Dariusz Stolarz, który został naszym nowym senior copywriterem!

Poznajcie chłopaków i życzcie im powodzenia!

Maks Michalczak do Abanana trafił z Ekstraklasy, gdzie pracował na stanowisku managera ds. komunikacji. Uprzednio przez 9 lat związany był z Wisłą Kraków, gdzie kierował biurem prasowym i odpowiadał za politykę informacyjną klubu. Ukończył polonistykę na Akademii Pedagogicznej w Krakowie, w specjalizacji edytorstwo i komunikacja medialna. Do jego obowiązków będzie należała koordynacja działu PR, w tym tworzenie kompleksowych koncepcji komunikacji dla klientów agencji, utrzymywanie relacji z mediami oraz wzmacnianie wizerunku agencji.

Dariusz Stolarz jest naszym nowym kreatywnym umysłem. Poprzednio pracował m.in. w Comarchu, gdzie odpowiadał za koordynację projektów i prowadzenie komunikacji w social media. Dwukrotnie był Creative Directorem w krakowskich agencjach: Versa Group oraz Beloud Creative Agency. Ukończył prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim, a także studia podyplomowe na Akademii Górniczo – Hutniczej ze strategicznej komunikacji marki. W Abanana będzie kreatywnie wspierał działania przetargowe, a także działania dla naszych obecnych klientów. Swoimi pomysłami pomoże także działowi social media.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x