Public Relations, Reklama, Wewnętrzne, Z życia firmy eura7

Mocne wzmocnienia zespołu Abanana!

Za nami intensywny okres związany z dalszym rozwojem agencji – mamy nowe banany na pokładzie! Nasze szeregi zasiliły dwie osoby: Maksymilian Michalczak, który objął stanowisko PR managera oraz Dariusz Stolarz, który został naszym nowym senior copywriterem!

Poznajcie chłopaków i życzcie im powodzenia!

Maks Michalczak do Abanana trafił z Ekstraklasy, gdzie pracował na stanowisku managera ds. komunikacji. Uprzednio przez 9 lat związany był z Wisłą Kraków, gdzie kierował biurem prasowym i odpowiadał za politykę informacyjną klubu. Ukończył polonistykę na Akademii Pedagogicznej w Krakowie, w specjalizacji edytorstwo i komunikacja medialna. Do jego obowiązków będzie należała koordynacja działu PR, w tym tworzenie kompleksowych koncepcji komunikacji dla klientów agencji, utrzymywanie relacji z mediami oraz wzmacnianie wizerunku agencji.

Dariusz Stolarz jest naszym nowym kreatywnym umysłem. Poprzednio pracował m.in. w Comarchu, gdzie odpowiadał za koordynację projektów i prowadzenie komunikacji w social media. Dwukrotnie był Creative Directorem w krakowskich agencjach: Versa Group oraz Beloud Creative Agency. Ukończył prawo na Uniwersytecie Rzeszowskim, a także studia podyplomowe na Akademii Górniczo – Hutniczej ze strategicznej komunikacji marki. W Abanana będzie kreatywnie wspierał działania przetargowe, a także działania dla naszych obecnych klientów. Swoimi pomysłami pomoże także działowi social media.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL