Doświadczenia, Facebook, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów

Nic, co słodkie nie jest nam obce!

Dzień lubimy zaczynać na słodko, dlatego miło nam poinformować, że do naszego portfolio dołączy marka Chocodami – czekoladowe kropelki w kształcie łezek wykonane z pełnowartościowej czekolady deserowej.

labber.pl

To pierwsze w Polsce czekoladowe kropelki, które w pełni zachowują swój kształt i smak podczas pieczenia i pewnie właśnie dlatego już wkrótce będą naszą ulubioną ozdobą ciasteczek, muffinek i ciast!

Eura7 będzie odpowiedzialna za stworzenie serwisu internetowego dla Chocodami oraz prowadzenie komunikacji marki w mediach społecznościowych. Od dziś na najsłodszym Like Page’u na Facebooku będziemy serwować porcję kulinarnych inspiracji, a wkrótce wspólnie z Facebookowiczami tworzyć „Wielką Księgę Muffinek”.

Gwarantujemy komunikację ze smakiem oraz konkursy, które zaspokoją każde podniebienie. Swoje miejsce na pewno znajdą tu sympatycy wypieków, koneserzy czekolady oraz wszystkie uzależnione od słodkości łasuchy – z nami na czele!

Macie apetyt na więcej? Zapraszamy na degustację: http://www.facebook.com/Chocodami!

Katarzyna Zemlik
Marketing & PR Manager
Agencja interaktywna Eura7
tel: 728 838 144
katarzyna.zemlik@eura7.pl
www.eura7.com

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL