Ciekawostki branżowe, Nowinki techniczne, Pozycjonowanie

Nie masz strony mobilnej – lecisz w dół w wyszukiwarce Google

Od dzisiaj wszystkie strony www, które dostosowane są do wersji mobilnej będą traktowane priorytetowo w wynikach mobilnej wyszukiwarki Google. Dla tych serwisów, które takowej wersji nie posiadają oznacza to spore spadki. Jak sprawdzić, czy Twoja strona www dostosowana jest do mobile’a?

Doodle

Aby sprawdzić, czy Twoja strona www dostosowana jest według algorytmów Google do wersji mobilnej, wystarczy wejść na stronę:
http://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/

Jeżeli test przeszedł pozytywnie, Twój serwis internetowy najprawdopodobniej zyska kilka pozycji w mobilnej wersji wyszukiwarki. Jeżeli wynik jest negatywny, a zależy Ci na dobrych pozycjach w Google’u, jak najszybciej wprowadź wersję mobilną. Spółka Eura7 specjalizuje się we wdrażaniu serwisów internetowych dostosowanych pod tablety i smartfony.

 

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL